Niciun produs
250,95 lei TVA inclus
TVA inclus
Stoc


pentru comenzi mai mari de 99 ron

in localitatile acoperite de curier si la pick-up pointuri
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Culoarea luminii | Alb Natural, Alb Rece, Alb Cald |
| Putere (Consum/ora) | 36W |
| Clasa Performanta Energetica | F |
| Factor de Putere | 0.95 |
| Flux luminos per Watt | 120lm/W |
| Flux luminos Total | 4250 Lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Frecventa de Operare | 50-60Hz |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30°C/+50°C |
| Dimensiuni | 595x595x10mm |
| Greutate | 3.600 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 35000 ore |
| Garantie | 5 ani |