Niciun produs
135,24 lei TVA inclus
TVA inclus
Putere Echivalenta 267W
Stoc


pentru comenzi mai mari de 99 ron

in localitatile acoperite de curier si la pick-up pointuri
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Culoarea luminii | Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 25W |
| Clasa Performanta Energetica | B |
| Flux luminos per Watt | 160lm/W |
| Flux luminos Total | 4000lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de functionare | -20°C/ +40°C |
| Dimensiuni | 595x595x34 mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |