Niciun produs
4702+6102+6611+6302
97,45 lei TVA inclus
-10%
108,28 lei TVA inclus
Pachetul contine banda led,variator cu telecomanda si sursa 12V
Stoc


pentru comenzi mai mari de 99 ron

in localitatile acoperite de curier si la pick-up pointuri
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 24W |
| Flux luminos per Watt | 50lm/W |
| Flux luminos Total | 1200lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| Grad de protectie | IP20 |
| Certificari | CE ROHS |
| Garantie | 2 ani |