Niciun produs
LDLAR30WDRL
103,85 lei TVA inclus
/ bucTVA inclus
Stoc


pentru comenzi mai mari de 99 ron

in localitatile acoperite de curier si la pick-up pointuri
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Unitate de masura | buc |
| Putere (Consum/ora) | 30W |
| Unghi de lumina | 120° |
| Frecventa de Operare | 50-60Hz |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de functionare | -30°C/+50°C |
| Dimensiuni | Ф320x50mm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Mentinere Flux Luminos la sfârșitul duratei de viață | 70% |
| Garantie | 1 an |