Niciun produs
386,20 lei TVA inclus
TVA inclus
*reper in stoc extern
*livrarea in 7-10 zile lucratoare
Stoc


pentru comenzi mai mari de 99 ron

in localitatile acoperite de curier si la pick-up pointuri
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Culoarea luminii | Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 150W |
| Dimabil | DA |
| Flux luminos per Watt | 180lm |
| Flux luminos Total | 25500 Lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 70 |
| Frecventa de Operare | 50-60Hz |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Metal |
| Temperatura de functionare | -40°C / +40°C |
| Dimensiuni | Φ300*110mm |
| Greutate | 1.88Kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 50000 ore |
| Mentinere Flux Luminos la sfârșitul duratei de viață | 70% |
| Garantie | 5 ani |
| Lampi industriale led | recomandat -TOP QUALITY |