Niciun produs
LDL4490
29,82 lei TVA inclus
/ mlTVA inclus
Stoc


pentru comenzi mai mari de 99 ron

in localitatile acoperite de curier si la pick-up pointuri
| Tensiune de alimentare | DC12V |
| Culoarea luminii | RGB/multicolor |
| Unitate de masura | ml |
| Putere (Consum/ora) | 7W |
| Clasa Performanta Energetica | F |
| Numar LED-uri / Metru Linear | 10 |
| Dimabil | DA |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Flex PCB |
| Temperatura de functionare | -30°C/+50°C |
| Dimensiuni | 12.5x3 mm |
| Greutate | 116gr./roll |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Puterea / Metru Linear | 7W |